כבר 25 שנה אנחנו כאן, 25 שנה של הפיכת מבנים לבתים, של מגע עיצובי בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, של יופי ויצירתיות שנאספו מכל קצוות תבל למקום אחד שמעניק לכם עולם שלם של אפשרויות עיצוב.

היום אולם התצוגה של טרבלסי ממוקם בפארק התעשייה נ.ע.מ הסמוך למושב בית הגדי (משכננו הקודם). אולם התצוגה מתפרס על פני 2500 מ"ר ומכיל בתוכו את כל הצרכים לבית שלכם. באולם התצוגה תמצאו מבחר ענק של אריחי קרמיקה, אריחי גרניט פורצלן, פתרונות ריצוף מתקדמים, חיפויים מכל הסגנונות ועולמות העיצוב, פרקטים מסוגים רבים, חיפויי פסיפס מיוחדים, מבחר ענק של כלים סניטרים, ארונות אמבט, ברזים, אביזרים נלווים ועוד.

בטרבלסי, אנחנו יודעים כמה חיכיתם לרגע הזה, בחירת העיצובים השונים שיהיו לחלק בלתי נפרד מהבית שלכם ויהפכו אותו שלם. כדי לסייע בתהליך, אספנו בשבילכם מספר יועצים מקצועיים שילוו אתכם בכל רגע בביקורכם באולם התצוגה, מייעוץ טכני מקצועי ועד תיאום המשלוח וההזמנה, ככה זה שקונים ממשפחה!

אולם התצוגה של טרבלסי במתחם C, הוא המרחב המושלם לעיצוב הבית. 25 שנות הניסיון של המותג טרבלסי הביאו אותנו לבנות את המקום המקצועי והנגיש ביותר לעיצוב הבית. כמשפחה אנחנו מבינים שעלינו ליצור חווית עיצוב מלאת השראה, יחד עם ליווי וייעוץ מקצועי וחווית קניה מושלמת ומשתלמת.

חדשנות

מסורת

איכות

יצירה

נגישות