חמישה פרטי חובה לבית כפרי פרטי

אחרי שנים של עבודה קשה וחיסכון מאומץ הגשמתם את החלום ורכשתם לעצמכם בית פרטי. עכשיו, כשהחלק העיקרי כבר מאחוריכם, כל מה שנותר זה השלמות קטנות כדי להפוך את הבית לחוויה אינסופית. וזו בדיוק הסיבה לשמה התכנסנו כאן – כדי לדבר על חמשת האלמנטים שהופכים כל בית פרטי לארמון אמיתי. מוכנים? יצאנו לדרך.

 

בחירת ריצוף וחיפוי קירות

בטרבלסי אנו מעניקים לכם חוויה שלמה. נוכל להציע לכם מגוון רחב של סגנונות עיצוב, הסגנון הכפרי מככב אצלנו במגוון אפשרויות גדול ועשיר החל מאריחים מעוטרים ומצוירים במגוון גדלים, צבעים ודגמים. דרך אריחי הטרצו ועד חיפוי בריק, ברזים ועוד. כל אלה ישלימו לכם מראה כפרי עשיר ומגוון.

מזמינים אתכם להתרשם.

 

דלת כניסה מברזל

את המסע אל האושר נפתח במרכיב עיצובי בעל חשיבות גבוהה, שלא תמיד זוכה להכרה לה הוא ראוי. אנו מדברים על דלת הכניסה – המוטיב הראשון ממנו מתרשמים האורחים שלכם. ואם חשקה נפשכם בדלת שהיא גם בטוחה במיוחד וגם מעוצבת באופן נפלא, הרי שהתשובה לכך ברורה – דלת כניסה מברזל. מדובר בדלת עבה, כמעט בלתי ניתנת לפריצה, בשלל צבעים ועיצובים מרהיבים המתאימים לסגנונות עיצוב שונים – מודרני-הייטקיסטי, קלאסי, רטרו ואפילו כפרי וחם. אז תשכחו מהקביעה שדלת כניסה לבית היא או בטוחה או מעוצבת. מעכשיו אפשר גם וגם…

 

חלונות בלגיים

ממשיכים עם הרכיב המקשר בין יושבי הבית לעולם שמחכה שם בחוץ – החלונות. מדהים כמה בחירה נכונה של חלונות מעוצבים יכולה להפוך כל חלל חדר או בית למואר ומרשים פי כמה. המילה האחרונה בתחום החלונות היא החלונות הבלגיים, שעשרות אלפי ישראלים כבר התאהבו בהם בשל הסגנון הקלאסי שלהם והעיצוב החכם והמדויק. מאפייני החלונות הבלגיים הבולטים הם השימוש בברזל מעוצב בשילוב אלומיניום; היותם גדולים ורחבים; רמת הבטיחות הגבוהה שלהם (הן כנגד פריצות והן כנגד תאונות) ועוד. הסטיגמה על מחירם הגבוה כבר מזמן לא נכונה. אז בכל מה שקשור לחלונות, אין לכם מה להתלבט.

 

ארונות בגדים מעוצבים

ממשיכים לארונות הבגדים, תחום שעבר מהפכה של ממש בעשור האחרון, שעה שמקומם של ארונות הדלת הישנים כמעט חלף מהעולם ואת מקומם תפסו ארונות הזזה מעוצבים ונפלאים. היתרונות הבסיסיים של ארונות אלו ברורים – טריקה שקטה, חיסכון במקום, מחזיקים למשך עשרות שנים ועוד. אבל השינוי האמיתי חל בשנים האחרונות עם הוספת קולקציה מרהיבה של עיצובים שונים, המכניסים יופי לכל חדר בבית. במקרה זה, רק נאמר שאין טוב ממראה עיניים. התרשמו, צרו מכנה משותף עם עיצוב החדר / הבית הכולל ותיהנו מארון חזק, מעוצב ויפהפה.

 

קמין עצים

אחד הסממנים העיקריים של בית כפרי הוא השימוש בחומרים טבעיים. לרבות אמצעי הסקה. קמין עצים הוא סממן בולט ואף הכרחי להשלמת מראה כפרי אותנטי, חמים לבית הכפרי. בבואכם לבחור קמים לביתכם החדש דעו שישנם סוגים שונים של תנורי קמין אך קמין עצים עם להבות לוחשות יעניק לכם את התחושה הכפרית ביותר מבין כל סוגי ההסקה הקיימים כיום. לבחירת קמין עץ איכותי אני ממליצים לכם לבחור במומחה לקמינים.

 

אדריכלות כפרית

ונסיים בתמונה הגדולה והרחבה – האדריכלות הכללית של הבית. כאן נגלה לכם שהקו המנחה השולט בבתים הפרטיים בישראל ובעולם בשנים האחרונות הוא הקו הכפרי הכולל אלמנטים רבים על בסיס העץ. אדריכלות כפרית יוצרת מראה חם, ביתי ונפלא, היא אינה יקרה באופן יחסי, קלה לתחזוקה וניקוי ומעניקה אושר ויופי אינסופי. אין זה פלא כי מדובר בקונספט עיצובי שנמצא איתנו כבר לאורך שנים ולא נראה שיעלם.