ריצוף גרניט פורצלן דמוי אבן

היתרונות של ריצוף גרניט פורצלן דמוי שיש או אבן

חברת טרבלסי הפועלת כבר מעל לשני עשורים בענף הריצופים והחיפויים לבית, מציעה ללקוחותיה מבחר חדשני ואיכותי של ריצוף גרניט פורצלן דמוי שיש או אבן לצרכי פנים וחוץ. מדובר בפתרון ריצוף מתקדם ומבוקש המספק קשת רחבה של יתרונות פרקטיים ואסטטיים.

גרניט פורצלן ויתרונותיו

ריצוף גרניט פורצלן עשוי מחומר גלם מעובד המיוצר בטכנולוגיות מתקדמות, החל ביציקות של חרס וחומרים נוספים, דרך שריפתם בתנורים מיוחדים ועד לחיתוכם המדויק בלייזר. לחומר גלם זה שני יתרונות מהותיים. ראשית, שלא כמו אריחים צבעוניים שבהם שכבת הצבע הינה עליונה בלבד, בגרניט פורצלן כל האריח צבוע. בנוסף, אלו הם אריחים מאוד חזקים ועמידים בפני פגעי מזג אוויר, סביבה וחומרי ניקוי.

יתרונות ריצוף דמוי שיש או אבן

רכישת ריצוף דמוי שיש או ריצוף דמוי אבן מגרניט פורצלן מספק שורה ארוכה של יתרונות.
ראשית, האריחים המסופקים על ידינו מיוצרים בטכנולוגיות חדישות ביותר המדמות באופן מושלם מגוון סוגי אבן או שיש טבעיים. מנגד, שלא כמו שיש או אבן טבעיים, אריחים אלו ניחנים בעמידות גבוהה בפני רטיבות ולכן הם אידיאלים גם כריצוף חוץ. אגב, שלא כמו חומרים טבעיים, אריחי גרניט פורצלן גם קלים לניקוי ותחזוקה.

רכישת ריצוף דמוי שיש או אבן

לרכישת ריצוף דמוי אבן או שיש מגרניט פורצלן איכותי ועמיד, המסופק עם ליווי מקצועי ועבור מחיר מצוין, הגיעו לאולם התצוגה של חברתנו שבסמוך לצומת בית הגדי. לקבלת עוד מידע בנושא צרו קשר עם טרבלסי קרמיקה בטלפון 08-9930666.