חיפויים מעוצבים

חיפויים מעוצבים לקירות ביתכם

בעשור האחרון, בזכות עליה במודעות הציבור לעיצוב פנים וכן עליה ברמת הטכנולוגיה, ענף חיפויי הקירות התפתח והתקדם באופן מרשים. על כן, עם בואכם לאולם התצוגה של חברת טרבלסי תזכו להתרשם ממבחר איכותי וחדשני של חיפויים מעוצבים לבית. ברשותנו מגוון עשיר וגדול של חיפויים הנבדלים זה מזה בגודלם, בחומרי הגלם שלהם, בגוניהם, במרקמם ובסגנונם. המגוון העשיר מוצע לצד שירות מקצועי ואישי, דבר המאפשר לכל לקוח לאתר ולרכוש את חיפויי הקירות שמתאימים במדויק עבורו.

שלל סוגי חיפויים מעוצבים

באולם התצוגה של חברתנו תוכלו להתרשם ממגוון גדול, איכותי ועכשווי של חיפויים מעוצבים לקירות פנימיים וחיצוניים. המבחר כולל בין היתר:
• חיפויים מאריחי קרמיקה מעוצבים – אידיאלי לחיפוי קירות פנים בשלל מידות, טקסטורות וגוונים, לרבות אפשרות לרכישת אריחים מעוטרים וצבעוניים.
• אבנים טבעיות לחיפוי – מעולות לחיפוי קירות חיצוניים ותורמות לחזות הבית ולצרכים פרקטיים כמו בידוד תרמי ואקוסטי.
• עוד מגוון אפשרויות נוספות – כדוגמת חיפויי קירות פנים בזכוכית מודפסת המספקים משטח מודרני מרהיב, עמיד ופשוט לתחזוקה וניקוי.

ייעוץ מקצועי לבחירת חיפויים

חשוב להבין שבחירת חיפויי קיר מרוכבת ממגוון שיקולים מהותיים – פרקטים ואסטטיים כאחד. כך למשל, יש חשיבות רבה לסוג הקיר שעליו יונח החיפוי ומידת חשיפת המשטח לחום, רטיבות וקרינת שמש. כמו כן, כול סוג וצבע של חיפוי משרה אווירה שונה בבית וחשוב להתאימו לגודל הבית וסגנון עיצובו. לכן אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו ולקבל הנחיה מקצועית.

הזמנת חיפויים מעוצבים

להזמנת חיפוי מעוצבים בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת ייעוץ מקצועי ופרטים נוספים בנושא, הגיעו לאולם התצוגה המתקדם והגדול שלנו שבסמוך לצומת בית הגדי, או צרו קשר עם טרבלסי קרמיקה בטלפון 08-9930666.