חיפוי קירות באבן טבעית

להתחדש עם חיפוי קירות חוץ באבן

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מגלים את היתרונות הפרקטיים והאסטטיים של חיפוי קירות חוץ באבן. היתרונות מגולמים במלואם במוצרים של החברה הוותיקה והמובילה טרבלסי קרמיקה, המספקת כבר יותר משני עשורים חיפוי קירות באבן לקירות חוץ ופנים כאחד. מדובר בחיפויי קירות איכותיים הנבחרים בקפידה על ידינו מיטב היצרנים ברחבי העולם, ומוצעים עם שירות מקצועי מקיף ועבור מחיר מצוין.

היתרונות הייחודיים של חיפוי קירות באבן

חיפוי קירות באבן טבעית מוצעים על ידי חברתנו בשלל סוגים ודגמים, כדוגמת חיפוי קירות חוץ באבן ירושלמית. הם מעניקים לבית חזות ייחודית שאין דומה לה לצד יתרונות פרקטיים מהותיים. ראשית, חיפוי קירות באבן מעניק עוד שכבת הגנה מהותית המסייעת בבידוד אקוסטי ותרמי ותורמת למניעת רטיבות ונזילות. כמו כן, חיפוי אבן חיצוני מקטין רמות שחיקה ובלייה של קירות הבית, שומר על תשתיותיהם ומעניק להם חזות רעננה ויפה למשך שנים רבות. מעבר לכך, חיפוי עם אבנים מספק למבנה הבית חזות אותנטית המעידה על השקעה, איכות, יוקרה וטוב טעם. ולבסוף, אצלנו גם תוכלו לרכוש חיפוי קירות חוץ באבן במחיר משתלם במיוחד.

סיוע בבחירת אבנים לחיפוי קירות

הצוות המקצועי של חברתנו פנוי לסייע לכם בבחירת חיפויי קירות מאבנים. הבחירה משתנה בסוג ובעובי האבן בין קירות פנים וחוץ, וכן בהתאם לסגנון עיצוב קיים או מבוקש לרבות ריצוף חוץ. בנוסף, נסייע בבחירת היקף החיפוי המבוקש בין אם כמעטפת שלמה או עבור חלק מקירות הבית, וזאת בהתאם לשיקולים אסטטיים, פרקטיים ותקציביים. אנו ממליצים לרכוש כעשרה אחוז יותר חיפויים מהדרוש, שיספקו בעת הצורך מלאי לעבודות שיפוץ ותיקון עתידיות של קירות הבית.

הזמנת חיפוי קירות אבן

להזמנת חיפוי קירות אבן עם התאמה מלאה לצרכים ורצונות, וכן לקבלת סיוע מקצועי ועוד מידע בנושא, הגיעו לאולם התצוגה המתקדם והגדול שלנו שבסמוך לצומת בית הגדי, או צרו קשר עם טרבלסי קרמיקה בטלפון 08-9930666.