קלאסי או מודרני?

ברזים למטבחחדש בטרבלסי! ראש דוש Bluetooth

ראש דוש מבית 'דור רפאל עיצובים', המתבסס על טכנולוגיית בלוטות' (Bluetooth), באמצעותו ניתן לשמוע שירים ולענות לטלפון תוך כדי המקלחת. המוצר, Nikles Sound Shower Head, מהווה פריצת דרך בתחומו בכל הנוגע לנוחות מקסימלית ומאפשרת להישאר זמינים במהלך המקלחת החמה ואף ליהנות ממנה בזמן האזנה ללהיטים האהובים עליכם! עכשיו לרכישה אצלנו בטרבלסי קרמיקה. לסרטון המחשה, הקליקו

בחירת ברזים למטבח וחדר הרחצה

סוגי הברזים השונים, מתוכם ניתן לבחור את הפתרון העיצובי, השימושי והנוח ביותר עבור המטבח או חדר הרחצה תמיד מהווה סוגיה כשמתחילים לעצב מחדש.
ברז הינו חלק בלתי נפרד מהמטבח וסגנון העיצוב שלו קריטי הביצוע פעולות בסיסיות כגון בישול, ניקיון ווכד'. לעומתו, ברז לחדר הרחצה נבחר לרוב בהתאם לסגנון העיצוב ופחות מבחינת פונקציונאליות. על כן כדאי להתרשם מכמה שיותר דוגמאות ברזים אצלנו בטרבלסי לפני קבלת ההחלטה – תוכלו למצוא מכל סוג באשר הוא בהתאם להעדפות האישיות שלכם והתקציב.

לפני שלב העיצוב, רצוי להחליט על סוגי הברז הדרוש בהתאם לשימוש בו. ברז סוללה מותקן על הקיר ופונה לכיוון הכיור של המטבח, כולל ידיות לוויסות זרם המים ומערבל אותם לפני יציאתם מהפיה. סוג נוסף הוא הברז הנשלף, היכול להתאים למטבח ולחדרים אחרים היות והוא כולל צינור נשלף ומאפשר שליטה טובה יותר בעת בישול או ניקיון באזור הכיור.

מנגד, קיימים ברזי האינטרפוץ, הממוקמים על הקיר או הקרמיקה ורואים רק את ידית ההפעלה כאשר מנגנון הברז מוסווה בתוך הקיר, או ברז קיר – ברז היוצא מתוך הקיר עם אפשרות לוויסות הטמפרטורה ועוצמת הזרם (לרוב ברזים המותאמים יותר לחדר האמבט). את כל אחד מהדגמים המדוברים תוכלו למצוא אצלנו בטרבלסי.

בכל הנוגע לעיצוב הברז, בטרבלסי דואגים להתאים לכם את הברז הנדרש בהתאם לעיצוב החדר בו הוא נמצא – ברז תעשייתי עם מראה דרמטי מתאים יותר לחללים המעוצבים בסגנון מודרני; חדרים בהם הצבעים הדומיננטיים הם אפור, שחור ולבן. לדוגמא, עיצוב מטבח בסגנון מודרני מחייב שימוש בברז דומיננטי ובולט הנשען על עיצוב מינימליסטי וקווים נקיים. מנגד, עיצוב בסגנון עתיק יאפשר בחירה בברזי וינטג' – ברזים המאופיינים בצללית מקומרת, קישוטים וידיות פרח, פורצלן או קריסטל.

ייתכן כי תעדיפו לבחור את הברזים לפי חומרי גלם מהם יוצרו – לרוב החלוקה מתבצעת בין חומר פלסטי או מתכת. ברזי המתכת עמידים יותר ומחירם בהתאם; הם מורכבים משילוב נחושת ואבץ ועוברים תהליכי גימור שונים לאחר היציקה. ניתן למצוא גם ברזים עם גימור כרום, נחושת או ניקל מוברש. אלו הגימורים הנפוצים שמתאימים לעיצוב מודרניים ומסורתיים. מכל האמור לעיל ניתן להבין עד כמה חשוב להשקיע בבחירת הברז עצם התפקיד האסתטי, השימושי והדקורטיבי. ברזי היוקרה בטרבלסי ברמה גבוהה ויחזיקו מעמד לאורך שנים ויחסכו הוצאות מיותרות.