ריצוף 120×60

מאריחים סטנדרטיים וקטנים ועד אריחים גדולים לריצוף

בונים בית חדש או משפצים? מחפשים פתרונות ריצוף מתאימים לסגנון המבוקש ולהגדרות התקציב? אצל חברת טרבלסי תוכלו למצוא כל סוג וגודל של אריחים לריצוף הנדרשים לביתכם. בין אם מדובר באריחי ריצוף 120X 120, ריצוף 60 על 120 ובכל מידה אחרת של אריחים גדולים לריצוף, כמו ריצוף 150 על 320, ריצוף 120 על 240 וריצוף 80 על 150 או קטנים וסטנדרטיים, אצלנו תקבלו מענה שלכם לצרכיכם. כל זאת, עם שירות מקצועי המלווה את הליך הרכישה ועבור מחירים משתלמים במיוחד. חשוב לציין כי, האריחים שלנו מאוד פופולריים, לא רואים פוגות, זה חוסך ברובע והמראה שמתקבל הוא יוקרתי ומרשים.

מגוון איכותי ועשיר של אריחי ריצוף

באולם התצוגה הגדול של חברתנו תוכלו להתרשם ממגוון עשיר, עדכני ואיכותי של אפשרויות ריצוף פנים וחוץ וזאת בחומרים, סגנונות, גוונים וגדלים שונים. לכן, בין אם אתם חפצים לרצף את הסלון, חדר האמבטיה, המטבח, חדר השינה או המרפסת – לנו יש פתרונות הולמים עבורכם. מדובר בפתרונות כדוגמת אריחי גרניט פורצלן המגיעים בקשת רחבה של מידות וטקסטורות, לרבות אריחים דמויי שיש או פרקט.

ייעוץ מקצועי בבחירת אריחים

לרשות לקוחותינו עומד צוות מקצועי הזמין ללוות את הליך רכישת אריחי הריצוף מתחילתו ועד סופו. הצוות שלנו יספק לכם הסבר על כל סוג של ריצוף, תכונותיו ומאפייניו ויכוון אתכם לבחירה נכונה של מוצר בהתאם לסגנון עיצוב קיים או מיועד, מאפייני המתחם בו האריחים יונחו, הגדרות עלות ורמות עמידות ואיכות.

רכישת אריחי ריצוף

לרכישת אריחי ריצוף במידה הנכונה לכם, במחיר משתלם ועם ליווי מקצועי, הגיעו לאולם התצוגה המרשים והמתקדם של חברתנו בסמוך לצומת בית הגדי. כמו כן, לקבלת עוד מידע בנושא צרו קשר עם טרבלסי קרמיקה בטלפון 08-9930666.