ריצוף 80×80

להתקדם אל ריצוף 80 על 80 במחיר אטרקטיבי

רוצים לחדש את ביתכם עם אריחי ריצוף 80 על 80? אם כן, לחברת טרבלסי יש את המענה המושלם עבורכם. ברשותנו מגוון סוגי אריחים במידות אלו ונוספות של היצרנים הטובים בעולם, המתאימים לצרכי ריצוף פנים וחוץ כאחד. כמו כן, אצלנו תזכו לרכוש ריצוף 80 X 80 במחיר משתלם ואטרקטיבי במיוחד המסופק לצד ליווי מקצועי לכל אורך הליך הקנייה.

מבחר איכותי ועשיר של אריחים

כאמור, בחברתנו תוכלו לרכוש אריחי ריצוף במידות 80 על 80 ובמידות נוספות כמו 120 על 120 או 120 על 60. האריחים מוצעים בשלל דגמים וסוגים לרבות אריחי גרניט פורצלן דמויי שיש או פרקט, אריחים צבעוניים לבית ולגינה, אריחי קרמיקה ועוד. המבחר של אריחים אלו מאפשר לכל אחד למצוא פתרון מלא לצרכיו, בין אם עבור ריצוף פנים או חוץ, ריצוף מטבח, חדר שירותים או מקלחת, ריצוף סלון, חדר שינה או חדר ילדים.

ליהנות מהיתרונות של אריחי 80 על 80

אריחי 80 על 80 המסופקים על ידינו הינם בגודל לא סטנדרטי, גדולים ומרובעים. מידות אלו תורמות ליצירת מרחב מרשים, פתוח ואווירי. כמו כן, הן מקלות על פעולות תחזוקה ובייחוד בחללים רטובים עקב מיעוט מרווחים בין הרצפות שבהם לכלוך נוטה עם הזמן להצטבר. בנוסף, על משטח גדול עיצוב פני השטח הרבה יותר מודגש והרמוני, ואם לא די בכך – אנו מספקים אריחי ענק בשלל גוונים וטקסטורות המתאימים לכל סגנון עיצוב מבוקש.

רכישת ריצוף 80 על 80

לרכישת ריצוף 80 על 80 ומידות גדולות ולא סטנדרטיות נוספות של אריחים, וכן לקבלת ליווי מקצועי, הגיעו לאולם התצוגה הגדול והחדיש שלנו שבסמוך לצומת בית הגדי. לקבלת עוד מידע בנושא צרו קשר עם טרבלסי קרמיקה בטלפון 08-9930666.