שילוב בין סגנון מרהיב לפונקציונאליות

הכיורים של היום, בניגוד לאלה שהוצעו לנו בעבר, הם הרבה יותר מפריט סניטרי בחדר הרחצה. הם משלבים בין פונקציונאליות לבין סגנון מרהיב שקשה להתעלם ממנו ותורמים לא מעט לנראות כולה. הם מגיעים בעיצובים שונים, במידות שונות ומשתלבים נהדר בחלל לצד אלמנטים אחרים. כיורים לחדר אמבטיה יכולים לעשות את כל ההבדל בין חדר מושקע, מסוגנן ויפה מאד לחדר פשוט בעיצובו ופחות מזמין. זו גם הסיבה מדוע חשוב לפנות אך ורק למומחים, לחנויות המתמחות במכירת כיורים.


הגדרת הצרכים
כאשר מחפשים כיור לחדר אמבטיה כדאי לבחון כמה פרמטרים: איכות הכיור, המידות שלו וכמובן גם עיצובו. בין אם זה כיור אמבטיה עגול ובין אם זה כיור מרובע, לכל חדר רחצה יתאים כיור מסוג אחר וכך גם למשתמשים. את מי אמור לשרת חדר זה? האם מדובר בחדר הרחצה של הילדים? של ההורים או אולי זה חדר רחצה לאורחים? התייחסות לצורך עוזרת במציאת כיורים לחדרי אמבטיה, כיורים מסוגננים, איכותיים ויפים.
לאחרונה ישנם כאלה הבוחרים לשלב מספר כיורים בחדרי הרחצה: שניים, הצמודים זה לזה או עם מרווח קטן ביניהם. אחד לגבר ואחד לאישה. הכיורים הכפולים נהדרים לחדרי רחצה גדולים והופכים אותם למושקעים עוד יותר. חשוב מאד לבחון אילו אלמנטים אחרים יש בחדר, מהו הסגנון העיצובי הכולל שבו מעוניינים וגם מהו התקציב. טווח מחירי הכיורים הוא רחב ובעוד שישנם כיורים זולים מאד לחדרי הרחצה, ישנם גם יוקרתיים ויקרים במיוחד. הגדרת התקציב מראש עוזרת להתמקד במשימה ולאתר את הפתרון המדויק והנכון ביותר.
השוואה וסקר שוק
השוואה בין מספר אפשרויות שונות הכרחית גם היא וכן סקר שוק שכדאי לערוך אותו לפני הרכישה. כך מכירים לעומק את הסגנונות המוצעים כיום, נחשפים לטרנדים השונים וגם בוחנים את ההבדלים בין כל סוג וסוג. חשוב לזכור – כיורים הם אלמנט שאיננו נוהגים להחליפו בתדירות גבוהה. לרוב מחליפים אותם רק במסגרת שיפוץ הבית או בשל בעיה חמורה. מומלץ להשקיע ברכישה, לפנות לחנויות המתמחות בכך ולא להתפשר על איכות וגם על סטייל.
משפצים את חדר הרחצה בבית ורוצים לרכוש כיור חדש? תוהים איזו דגם כדאי לכם לבחור וגם מהן העלויות? חברת טרבלסי קרמיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות קרמיקה, חיפויים, כלים סניטריים, ברזים ועוד ושמה דגש על איכות ברמה גבוהה ועל עיצובים מסוגננים. לצפייה בקטלוג החברה, לחצו כאן ולפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 08-9930666