מייז לוי-אדריכלית ומעצבת פנים

האדריכלים
מי אני
שמי מייז, בת 29 מרחובות, בוגרת לימודי אדריכלות ועיצוב פנים באוניברסיטת אריאל.
חשבתם פעם על הקשר בין עיצוב פנים לבין היכולת לספר סיפור טוב?
לכל אדם שאנו פוגשים יש סיפור. הדרך שהאדם בוחר להתלבש, לדבר ולהתנהג היא צורה אחת להביע את השקפת העולם שלו, לזהות שלו ובעצם- לסיפור שלו. אותו דבר לגבי ביתו של האדם. הבית משמש ראי על האשיות שלנו, על הדברים שאנו אוהבים בחיים ועל הסיפור שאנו מספרים לעצמנו ולאחרים.
התפקיד שלי כאדריכלית ומעצבת פנים הוא לעזור ללקוחות שלי להביא לידי ביטוי את הסיפור שלהם. אני עושה זאת בעזרת הקשבה אמתית ובזכות היכולת והניסיון בתחום.
ראשית, אני לומדת על אישיות הלקוחות שלי, על התשוקות שלהם, על האמונות שלהם ועל אורח החיים שלהם על מנת שאוכל לתכנן את ביתם בצורה הנכונה ביותר עבורם.
שירה פנתה אליי לקראת שיפוץ הדירה החדשה שלה, היא ומשפחתה מתגוררים במושב באזור רחובות, לשירה ובעלה ארבעה ילדים מתוקים ואנרגטיים. אחרי שיחות הכרות עם שירה, והבנת צרכי המשפחה, הצעתי לה לתת למטבח להיות הלב של הבית. הילדים חוזרים מבית הספר, שירה מכינה להם סנדוויץ ותוך כדי עוזרת לשני הגדולים עם שיעורי הבית, לחתום לבת הקטנה על טופס לחוג, הכנת ארוחת הערב המשפחתית ועוד עשרות סידורים במקביל. וונדר-וומן אמתית. הקונספט היה מקסים אך חשוב מזה- עבד נפלא במבחן המציות והתאים כמו כפפה לסדר היום האישי שלהם.
לכל סיפור יש את הצבעים שאנו בוחרים להכניס, את הסגנון והשפה שאנו בוחרים בין אם זה מודרני, רטרו, כפרי חם או קר. בסופו של יום לכל אחד יש סיפור מרתק משלו.
אישית, אני אוהב גישה אקלקטית בעיצוב פנים. זה הופך את החלל יותר מזמין, למתפרץ עם שפע של חיים באמצעות בדים שונים, הדפסים, דפוסים וצבעים. עם זאת, יש איזון מסוים ויופי מאחורי גישה זו. בדיוק כמו בחיים; הכל יכול להיות מעורבב, עם הרבה שבילים, עליות וירידות, אבל היופי טמון באופן שכל אחד בוחר לספר את הסיפור שלו. מייז לוי אדריכלות ועיצוב פנים
דוא“ל: MEIZ2707@GMAIL.COM
נייד: 054-9250988

facebook

נגישות