גרין - יצירת המגורים של קריית גת

פרוייקטים

 

העיר קריית גת עתידה להכפיל את מספר תושביה במהלך העשור הקרוב ומסתמנת כמוקד ההתפתחות המשמעותי ביותר בבניה למגורים בשנים הקרובות. הקמת שכונות חדשות לצד ביצוע התחדשות עירונית במרכז העיר יוצרים חזון של עיר מודרנית ודינאמית השואפת להיות מהמובילות בישראל. הנגישות הרבה במגוון דרכי תחבורה ציבוריים לצד פיתוח עורקי תנועה מרכזיים המובילים לעיר וממנה, יוצרים הזדמנות ממשית גם למשפחות אשר רוצות להגשים את החלום המשפחתי ומקום עבודתן נמצא בדרום או מרכז הארץ. רוח השינוי מביאה עמה משב של משפחות צעירות אשר בוחרות לממש את הפוטנציאל העצום הטמון בעיר קריית גת המתחדשת.


על אחת מעתודות הקרקע האיכותיות ביותר במרכז העיר המתחדש של קריית גת יוזמת ובונה חברת ח.דניאל את green – יצירת מגורים ברובע הפרחים. הפרויקט מציע בניין בוטיק בן 8 קומות הכולל 18 דיירים בלבד, ובניין נוסף בן 9 קומות הכולל 27 דיירים. מיקומו של הפרויקט על שדרות לכיש פינת היסמין מעניק לכם את המיקום המושלם למגורים. מחד, חיבור מהיר ליציאה המרכזית מהעיר ומרחק נסיעה של כ – 7 דקות מכביש 6, ומאידך קרבה במרחק הליכה לגני ילדים, בתי ספר, שירותים קהילתיים ומגוון מרכזי קניות ובילוי.


עם ניסיון רב שנים והקשבה אמתית לצרכיה של המשפחה יצרנו ב green תכנון פנימי על פי תפיסת האדם והחוויה המשפחתית במרכז. בפרויקט הושם דגש רב בתכנון חדרי השינה תוך מתן פרטיות מקסימלית לכל דייר וכן על תכנון נכון ומזמין של החללים המרכזיים של הבית: סלון, מטבח ופינת אוכל לשם שימור הערך המשפחתי. תמהיל הדירות בפרויקט מציע דירות 3 ו 4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. בתכנון השטחים המשותפים הושם דגש רב על הפרטים הקטנים אשר הופכים, עפ"י תפיסתנו, את היצירה למושלמת באמת. את פני הדיירים, בכל אחד מהבניינים, יקדם פיתוח סביבתי מודרני המשלב בין שפע של שטחי גינון רחבים לבין פינות ישיבה מעוצבות, זאת בנוסף ללובי מעוצב ומפואר בעל חלל כפול. חיפוי הבניין החיצוני כולל מספר טקסטורות וחומרים בצבעוניות עכשווית בשילוב תאורת לילה נסתרת, יוצרים מראה ארכיטקטוני יוקרתי ומוקפד.

נגישות